Prevádzková réžia náhľad č.1
Prevádzková réžia náhľad č.1 Prevádzková réžia náhľad č.2 Prevádzková réžia náhľad č.3

390,00 €

Detaily:

Prevádzková réžia


Seminár je určený:

- pre každú firmu, ktorá chce cieľavedomo znižovať prevádzkové náklady


 

Vstup do vzdelávacieho seminára

Prevádzková réžia

TO PODSTATNÉ NA ZNÍŽENIE PREVÁDZKOVÝCH NÁKLADOV

 

...vypnutím monitora ušetríte ročne 30 kWh, správnou tlačou ušetríte v priemere za rok tri baly papiera, vedomím riadením pracovného času efektívnejšie využijete viac ako sto hodín, optimálnou jazdou na služobných automobiloch ušetríte viac ako 150 litrov benzínu. Oplatí sa zamyslieť nad prevádzkou kancelárií, čo myslíte?

 

Jedinečným prístupom naučíme Vašich zamestnancov novým pracovným návykom. Vďaka čomu sa šetrenie pre nich stane ľahkou a prirodzenou činnosťou. Spolu s nami spoznajú viac ako 100 tipov na to, ako jednoducho môžu znížiť náklady na ich každodennú činnosť.

 

Ako to celé funguje? Na základe dvoch bodov. Prvým je absolvovanie vzdelávacieho seminára formou e-learningu. Druhým bodom je neustále pripomínanie hlavných myšlienok. Načo využívame náš unikátny systém pripomínania, formou originálnych, pre tento účel vytvorených nálepiek.

 

Seminár pozostáva zo súboru 8 tém. Každý tématický okruh končí zhrnutím dôležitých myšlienok a testom. Príslušné témy boli starostlivo vybrané, detailne spracované a verejne odprezentované.

Ide o témy: elektrická energia, voda, kancelársky papier, pracovný čas, upratovanie, odpad, služobný automobil, telefonovanie.

 

 

Kontaktujte nás

E-mail:

Správa:

Mob.: +421 907 501 782
E-mail: info@financnaakademia.sk