Finančné pexeso náhľad č.1
Finančné pexeso náhľad č.1 Finančné pexeso náhľad č.2 Finančné pexeso náhľad č.3 Finančné pexeso náhľad č.4

3,90 €

Detaily:

Finančné pexeso


Rozmery pexesa: 32 cm x 45 cm
Rozmery kartičiek: 5 cm x 5 cm

Finančné pexeso je vhodné pre deti každého veku, pre rodiny, ktoré sa radi hrajú, pre pracujúcich ľudí na rozšírenie finančného povedomia, pre seniorov na spríjemnenie času.


 

Balík Vám bude doručený prostredníctvom Slovenskej pošty.

Finančné pexeso

ZAHRAJTE SI STARÉ DOBRÉ PEXESO

 

Finančná akadémia uvádza novinku, ktorá Vás nielen zabaví ale aj naučí. Zahrajte si dobré známu hru s názvom pexeso. Vytrénujte vlastnú pamäť a zároveň spoznajte finančné pojmy a zaujímavosti zo sveta peňazí. Poďte formou hry rozšíriť a upevniť vlastné finančné povedomie.

Obrázky pochádzajú z dielne slovenského výtvarníka a boli pripravené špeciálne pre tento účel. Komiksovou formou zobrazujú príslušné pojmy z finančníctva. Pozrite sa, ako zaujímavo je možné zobraziť banku, úrok, sporenie...

Príslušné texty boli dodané Finančnou akadémiou. Jednoduchou a zábavnou formou vysvetľujú základné pojmy z oblasti peňazí.

Pexeso pozostáva z 36 kartičiek, ktoré sú vytlačené na veľmi kvalitnom tvrdom papieri, aby Vám dlho vydržalo. Novinkou je duálna forma výučby, kedy nielen hľadáte obrázky, ale zároveň čítate aj text pri jednotlivých obrázkoch. Dozvedáte sa zaujímavé informácie zo sveta peňazí.

Ako to už pri pexese býva, zážitok začína už pri vystrihovaní jednotlivých kartičiek. Každý správny hráč horí nedočkavosťou. A tak sa stane, že pri vystrihovaní minieme stanovenú líniu. Práve to robí z pexesa unikátnu hru. Nikto na svete totiž nemá rovnaké kartičky. Každý z nás má doma vlastný unikát.

Finančné pexeso je skvelým darčekom, výborným spoločníkom na zabavenie sa. Pridajte sa k tým, ktorí ho už hrajú.

Kontaktujte nás

E-mail:

Správa:

Mob.: +421 907 501 782
E-mail: info@financnaakademia.sk