Denník finančného správania náhľad č.1
Denník finančného správania náhľad č.1 Denník finančného správania náhľad č.2 Denník finančného správania náhľad č.3 Denník finančného správania náhľad č.4

11,90 €

Detaily:

Denník finančného správania


- formát A5

- obálka farebná, vnútro čierno-biele

- rozsah 122 strán

- pozostáva z 12 mesiacov, každý mesiac obsahuje pútavý citát, priestor na mesačný rozpočet, priestor na zapisovanie aktuálnych príjmov a výdavkov v členení povinné, nutné, voliteľné, porovnanie a odporúčanie ako lepšie pracovať s peniazmi

- pozrite si krátku prezentáciu na  


 

"Schopnosť správne pracovať s peniazmi je umením."

(Finančná akadémia)

 

 

Balík Vám bude doručený prostredníctvom Slovenskej pošty.

Denník finančného správania

CHCETE ŠETRIŤ, TAK ZAPISUJTE

 

Denník finančného správania vo formáte A5 je rozšírená verzia Denníka finančného správania vo formáte A3. Okrem plánovania a zapisovania obsahuje aj textovú časť (viac sa dozviete v časti detail produktu). 

 

Prečo zapisovať výdavky? Prečo zapisovať príjmy?

Sami sme si to vyskúšali v našom finančnom živote. Ja osobne som s tým začal počas štúdia na vysokej škole. A zapisujem už niekoľko rokov.

 

Keď sme náš produkt dali na "otestovanie" ľuďom z nášho blízkeho okolia, prišlo najprv nadšenie no neskôr rozčarovanie z toho, na čo všetko nepodstatné míňajú peniaze. Nie všetci so zapisovaním aj pokračovali ďalej. 

Nuž finančná realita vie byť niekedy veľmi krutá. Preto je tento produkt vhodný len pre tých, ktorí to myslia so svojimi peniazmi vážne. Chcú ich skrotiť a svoje výdavky lepšie riadiť.

 

Naši kamaráti, ktorí vydržali až do konca, si vďaka denníku kúpili nový kávovar. Sú nadšení kávičkari, 2x do dňa chodili do kaviarne na kávu. Až pri zapisovaní výdavkov prišli na to, koľko peňazí ich táto záľuba stojí týždenne a mesačne. Spravili rázne rozhodnutie, obmedzili svoje kávičky na interval 3x do týždňa. Ušetrené peniaze začali odkladať bokom. Za dva mesiace sa tešili z nového kávovaru, ktorý si dokázali kúpiť.

 

Bolo to jednoduché, išlo len o to, že svoje výdavky, vďaka poznaniu, si dokázali lepšie uvedomiť a rozhodli sa niečo s nimi spraviť. Nemuseli robiť nič, mohli aj naďalej pokračovať v ich predchádzajúcom míňaní. No vďaka denníku majú nový kávovar, na kávu míňajú menej a môžu si ju dopriať tak často ako chcú.

 

Vyskúšajte aj Vy Denník finančného správania a spoznajte Vaše výdavky.

Kontaktujte nás

E-mail:

Správa:

Mob.: +421 907 501 782
E-mail: info@financnaakademia.sk