magnificier icon

Prevádzková réžia

TO PODSTATNÉ NA ZNÍŽENIE PREVÁDZKOVÝCH NÁKLADOV

 

...vypnutím monitora ušetríte ročne 30 kWh, správnou tlačou ušetríte v priemere za rok tri baly papiera, vedomím riadením pracovného času efektívnejšie využijete viac ako sto hodín, optimálnou jazdou na služobných automobiloch ušetríte viac ako 150 litrov benzínu. Oplatí sa zamyslieť nad prevádzkou kancelárií, čo myslíte?

 

Jedinečným prístupom naučíme Vašich zamestnancov novým pracovným návykom. Vďaka čomu sa šetrenie pre nich stane ľahkou a prirodzenou činnosťou. Spolu s nami spoznajú viac ako 100...

Viac o produkte
Prevádzková réžia náhľad č.1

Vypracovanie finančnej analýzy

CENNÝ NÁSTROJ NA OBOZRETNEJŠIE RADENIE FIRMY

 

V súčasnej dobe sú dôležité informácie a práve finančná analýza poskytuje informácie zásadného významu. Práve od finančnej situácie firmy sa odvíjajú všetky ostatné činnosti.

 

Čo je výsledkom finančnej analýzy?

Hodpodárnejšie využívanie finančných zdrojov v podnikaní. Zároveň ochráni firmu pred nepoctivými dodávateľmi, analyzuje platobnú morálku odberateľov, rozhoduje o rozdelení zisku, hľadá možnosti na zníženie nákladov, monitoruje a vylepšuje finančnú situáciu firmy pri komunikácií s bankami, sleduje a hodností zadlženosť...

Viac o produkte
Vypracovanie finančnej analýzy náhľad č.1

Tréning finančného správania

NAUČÍME VÁS ZOSTAVIŤ SI ROZPOČET 

 

Zdá sa Vám, že sa Vám peniaze rýchlo rozkotúľajú? Myslíte si, že míňate veľa na nepodstatné veci? Viete koľko Vás mesačne stoja základné potreby?

Viac o produkte
Tréning finančného správania náhľad č.1

Peniaze - e-learningový program

ONLINE KURZ O PENIAZOCH

 

Vám pomôže lepšie porozumieť peniazom. Kurz ma široký záber a prináša informácie naprieč celým finančným trhom. To podstatné o peniazoch na jednom mieste. Získate všeobecný prehľad ale hlavne praktické informácie ako pracovať s peniazmi SPRÁVNE.  

 

Pri písaní e-learningu sme, rovnako ako v prípade knihy, vychádzali z praxe, či už z vlastnej alebo od ľudí, ktorí sa zúčastnili našich prednášok. Zistili sme, že každý z nás má určité finančné zlozvyky. 

 

A...

Viac o produkte
Peniaze - e-learningový program náhľad č.1

Euráčik - e-learningový program pre študentov

ONLINE KURZ O PENIAZOCH PRE ŠTUDENTOV

 

Na jednom mieste nájdete komplexné a prehľadne spracované informácie z oblasti finančnej gramotnosti. Predstavuje cennú pomôcku pre študentov, pedagógov a koordinátorov finančnej gramotnosti na školách.

 

Jednotlivé kapitoly sú spracované v zrozumiteľnej a jednoduchej forme. Vďaka čomu viete online kurz využiť na samovzdelávanie alebo na ľubovoľnej vyučovacej hodine. 

 

 

Viac o produkte
Euráčik - e-learningový program pre študentov náhľad č.1

Pravidlá finančného správania

KNIŽNÁ PUBLIKÁCIA O PENIAZOCH

 

Dočítate sa, ako fungujú jednotlivé finančné produkty a na čo je si potrebné vo svete peňazí dávať pozor.

Okrem iného sa tiež dočítate ako si správne zostaviť rodinný rozpočet, ako ho vyhodnotiť a čo môžete v nasledujúcom mesiaci vylepšiť.  

Pri písaní knihy sme vychádzali z praxe, či už z vlastnej alebo od ľudí, ktorí sa zúčastnili našich prednášok. Zistili sme, že každý z nás má určité finančné zlozvyky. 

 

A vďaka našej...

Viac o produkte
Pravidlá finančného správania náhľad č.1

Vzdelávacia nálepka

SKRÁŠLITE SI VÁŠ DOMOV

 

Motivačná ale aj vzdelávacia nálepka na akúkoľvek stenu. Či už do obývačky, detskej izby stredoškoláka, chodby, kuchyne. Skrášlite Váš domov a navyše upravte Vaše finančné návyky. 

Z našej knihy PRAVIDLÁ FINANČNÉHO SPRÁVANIA sme vybrali 16 podnetných viet, upravené sú rôznym typom a veľkosťou písma, čo zvýrazňuje ich jedinečnosť a dizajn. 

Neustálym pripomímaním tak úplne odstránite finančné zlozvyky z Vášho finančného života. 


 

Viac o produkte
Vzdelávacia nálepka náhľad č.1

Finančné pexeso

ZAHRAJTE SI STARÉ DOBRÉ PEXESO

 

Finančná akadémia uvádza novinku, ktorá Vás nielen zabaví ale aj naučí. Zahrajte si dobré známu hru s názvom pexeso. Vytrénujte vlastnú pamäť a zároveň spoznajte finančné pojmy a zaujímavosti zo sveta peňazí. Poďte formou hry rozšíriť a upevniť vlastné finančné povedomie.

Obrázky pochádzajú z dielne slovenského výtvarníka a boli pripravené špeciálne pre tento účel. Komiksovou formou zobrazujú príslušné pojmy z finančníctva. Pozrite sa, ako zaujímavo je možné zobraziť...

Viac o produkte
Finančné pexeso náhľad č.1

Kontaktujte nás

E-mail:

Správa:

Mob.: +421 907 501 782
E-mail: info@financnaakademia.sk