Osobné semináre workshop icon

Osobné semináre

Naše e-learningové programy sú k dispozícií aj formou osobnej prednášky. Aktuálne máte k dispozícií štyri vzdelávacie cykly so zameraním pre rôzne vekové a záujmové skupiny. Hlavným vzdelávacím motívom je finančné a pracovné správanie.

 

Vzdelávací seminár Peniaze s podtitulom Lexikón finančného správania je zameraný na zvýšenie finančného povedomia bežných ľudí v aktívnom veku. Práve títo ľudia nemali možnosť sa finančne vzdelávať v časoch ich štúdia. No súčasná doba im ponúka možnosť doplniť si finančné vzdelanie buď individuálne alebo s pomocou ich zamestnávateľa v rámci firemného vzdelávania.

Vzdelávací seminár Prevádzková réžia je zameraný na zlepšenie pracovného správania zamestnancov na pracovisku s cieľom zníženia nákladov na Vašu každodennú činnosť.

Vzdelávací seminár Finančná analýza je určený pre ľudí, ktorí sa venujú alebo v blízkej budúcnosti budú venovať finančnému riadeniu firmy či už v rámci svojej práce, podnikania alebo hobby.

Vzdelávací seminár Euráčik s podtitulom Lexikón finančného správania pre mladých je zameraný na zvýšenie finančného povedomia študentov stredných škôl. Seminár je vhodný ako doplnok pre školy, ktoré majú zavedené finančné vzdelávanie alebo ho plánujú zaviesť. Takouto formou chcú prebudiť zvýšený záujem o finančné vzdelávanie u svojich študentov.

 

Bližšie informácie o vzdelávacích seminároch sa dočítate v e-shope.

Pre rezerváciu termínu nás, prosíme, kontaktujte.

Kontaktujte nás

E-mail:

Správa:

Finančná akadémia, s.r.o.
086 41 Raslavice

Mob.: +421 907 501 782
E-mail: info@financnaakademia.sk