Shaked hands icon

Náš príbeh začal v roku 2014, keď sme sa nadchli pre finančné vzdelávanie. Neskôr sme k nemu pridali finančné riadenie a pohltili nás finančné analýzy.

Práve preto dnes pôsobíme ako konzultačno-vzdelávacia spoločnosť.

Naša misia je jednoduchá. Učíme ľudí zodpovednému finančnému správaniu v bežnom živote. Pomáhame firmám zvyšovať kvalitu ich finančného riadenia.  

Podnikatelia, pracujúci ľudia, rodiny, študenti či seniori, každý z nich si u nás nájde to "svoje" v podobe zaujímavej myšlienky, rady alebo odporúčania. Prinášame moderné, pokrokové témy pomocou ktorých každý dokáže zlepšiť prácu s peniazmi.

Kľúčovou témou nášho vzdelávania je finančné správanie pričom sa zameriavame na správne finančné zvyky a odstraňujem finančné zlozvyky z finančného správania jednotlivcov.

Vytvorili sme vzdelávací seminár pre pracujúcich ľudí Peniaze s podtitulom Lexikón finančného správania, ktorý ponúka možnosť doplniť si finančné vzdelanie aj pre aktívnych ľudí, ktorí túto možnosť nemali v časoch ich štúdia. A to buď individuálne alebo formou firemného benefitu.

V našej ponuke nájdete aj seminár pre študentov Euráčik so zameraním na študentov stredných škôl.

Vytvorili sme dva vzdelávacie semináre pre podnikateľov Prevádzková réžia Finančná analýza. Ekonomické služby v našom prevedení Vám pomôžu pri finančnom riadení firmy.

Ako prví na Slovensku sme vydali Finančné pexeso Slovník finančnej gramotnosti.

Všetky naše vzdelávacie semináre sú dostupné v e-learningovej forme.

Vyskúšajte naše služby a dovoľte nám stať sa Vaším partnerom pre finančné riadenie a finančné vzdelávanie.

 

 

 

 

Kontaktujte nás

E-mail:

Správa:

Finančná akadémia, s.r.o.
086 41 Raslavice

Mob.: +421 907 501 782
E-mail: info@financnaakademia.sk