Tréningový program - Peniaze náhľad č.1
Tréningový program - Peniaze náhľad č.1

49,00 €

Detaily:

Tréningový program - Peniaze


Odporúčanie: 

Tréning je vhodný pre pracujúcich ľudí, živnostníkov, majiteľov firiem. Skvelá príležitosť na inšpiratívne rozšírenie firemných benefitov.

 

Prístup do tréningu nie je obmedzený, môžete sa k jednotlivým častiam spätne vracať podľa vlastného uváženia, opakovane a viackrát.


 

Naučte sa všetko o peniazoch spolu s nami yes

 

Staňte sa odberateľom nášho youtube kanála

Tréningový program - Peniaze

Tréningový program je postavený na jednoduchom princípe, ktorého cieľom je naučiť Vás ako si správne zostaviť rozpočet, vedieť ho prečítať a prijať správne opatrenia a rozhodnutia.

Tréning pozostáva z dvanástich mesačných prehľadov, ktoré nekopírujú kalendárny rok. Teda s tréningom môžete začať kedykoľvek. Všetky údaje sa kumulujú a ponúkajú Vám celkový prehľad v priloženom sumári.

Všetky údaje sa prenášajú aj do grafickej podoby. Kedy aj vizuálne vidíte ako na tom ste a sami zistíte, kde je potrebné ubrať.

Ak budete postupovať v súlade s pokynmi, vytvoríte si unikátny ročný prehľad Vášho hospodárenia. Pri spätnom pohľade sa dozviete, kam sa minuli Vaše peniaze. A či boli minuté zmysluplne.

Po treťom mesiaci Vám systém vyráta Vašu prognózu. Ukáže Vám ako by ste finančne dopadli ak by ste na Vašom správaní nič nezmenili.

 

Tréningový program pozostáva z:

  • mesačného prehľadu príjmov a výdavkov
  • ročného prehľadu príjmov a výdavkov
  • gratický prehľad príjmov a výdavkov
  • grafický prehľad štruktúry výdavkov
  • sumárneho pohľadu na Vaše príjmy a výdavky
  • prognózy Vášho hospodárenia - po treťom mesiaci

 

Tým to ale celé nekončí surprise Na základe Vašich údajov systém automaticky vyráta ukazovatele. Uvidíte aká je úroveň Vášho zadlženia a aká je Vaša úverová angažovanosť.

Táto funkcionalita je unikátna a ponúka Vám skvelý pohľad na Vaše zadlženie. Ak Vás prekvapí neočakávaná udalosť vo Vašom živote, budete lepšie pripravení na to, či môžete alebo nemôžete čerpať úver a aký dopad to bude mať na Vaše hospodárenie.

 

Čo získate:

  • spoznáte Váš ukazovateľ zadlženia
  • uvidíte aká je Vaša finančná rezerva na nepredvídané udalosti
  • uvidíte aká je Vaša úverová angažovanosť

 

Pozrite si krátku prezentáciu nášho nového tréningového programu  a začnite s naším tréningom zlepšovať Vašu finančnú kondíciu.

 

Kontaktujte nás

E-mail:

Správa:

Mob.: +421 907 501 782
E-mail: info@financnaakademia.sk