Tréningový program - Peniaze náhľad č.1
Tréningový program - Peniaze náhľad č.1

69,00 €

Detaily:

Tréningový program - Peniaze


Odporúčanie: 

Tréning je vhodný pre pracujúcich ľudí, živnostníkov, majiteľov firiem. Skvelá príležitosť na inšpiratívne rozšírenie firemných benefitov.

 

Prístup do tréningu nie je obmedzený, môžete sa k jednotlivým častiam spätne vracať podľa vlastného uváženia, opakovane a viackrát.


 

Naučte sa všetko o peniazoch spolu s nami yes

 

Staňte sa odberateľom nášho youtube kanála

Tréningový program - Peniaze

Tréningový program je postavený na jednoduchom princípe, získať prehľad o vlastných výdavkoch.

Ak budete postupovať v súlade s pokynmi, vytvoríte si unikátny ročný prehľad Vášho hospodárenia. Pri spätnom pohľade uvidíte, kam sa minuli Vaše peniaze. A či boli minuté zmysluplne.

 

Tréning pozostáva z dvanástich mesačných prehľadov, ktoré nekopírujú kalendárny rok. Teda s tréningom môžete začať kedykoľvek. Všetky údaje sa kumulujú a ponúkajú Vám celkový prehľad v priloženom sumári.

Všetky údaje sa prenášajú aj do grafickej podoby. Kedy aj vizuálne vidíte ako na tom ste a sami vidíte, kde je potrebné ubrať.

 

Ak budete ku tréningu pristupovať poctivo, po treťom mesiaci Vám systém vyráta Vašu prognózu. Inými slovami, ukáže Vám ako by ste finančne dopadli ak by ste na Vašom správaní nič nezmenili. Túto službu ponúkame ako bonusovú.

 

Tréningový program pozostáva z:

  • mesačného prehľadu príjmov a výdavkov
  • ročného prehľadu príjmov a výdavkov
  • gratický prehľad príjmov a výdavkov
  • grafický prehľad štruktúry výdavkov
  • sumárneho pohľadu na Vaše príjmy a výdavky
  • prognózy Vášho hospodárenia - po treťom mesiaci

 

Tým to ale celé nekončí surprise Na základe Vašich údajov systém automaticky vyráta ukazovatele. Uvidíte aká je úroveň Vášho zadlženia a aká je Vaša úverová angažovanosť.

Táto funkcionalita je unikátna a ponúka Vám skvelý pohľad na Vaše zadlženie. Ak Vás prekvapí neočakávaná udalosť vo Vašom živote, budete lepšie pripravení na to, či môžete alebo nemôžete čerpať úver a aký dopad to bude mať na Vaše hospodárenie.

 

Čo získate:

  • spoznáte Váš ukazovateľ zadlženia
  • uvidíte aká je Vaša finančná rezerva na nepredvídané udalosti
  • uvidíte aká je Vaša úverová angažovanosť

 

Tréningový program bol vytvorený na to, aby Vám pomohol získať lepší prehľad o Vašom hodpodárení. Získať kontrolu nad peniazmi, obmedziť nezmyselné výdavky a začať viac šetriť a pripravovať sa na nepredvídané udalosti. Skrátka vnáša do Vášho hospodárenia poriadok a zmysel.

Pozrite si krátku prezentáciu nášho nového tréningového programu 

 

Vyplnením objednávkového formulára spravíte prvý krok na to, aby ste začali so zmenou Vášho finančného správania a finančného života.

 

Kontaktujte nás

E-mail:

Správa:

Finančná akadémia, s.r.o.
086 41 Raslavice

Mob.: +421 907 501 782
E-mail: info@financnaakademia.sk