Pravidlá finančného správania náhľad č.1
Pravidlá finančného správania náhľad č.1 Pravidlá finančného správania náhľad č.2 Pravidlá finančného správania náhľad č.3

10,99 €

Detaily:

Pravidlá finančného správania


Formát knihy: A5 (15 x 21 cm), obálka farebná, vnútro čierno-biele, počet strán 174

Odporúčanie: kniha je vhodná pre študentov vyskokých škôl, pracujúcich ľudí, živnostníkov, majiteľov firiem a seniorov

 

Kniha je vhodná pre každého kto chce zmeniť svoje doterajšie finančné správanie.

 

 

Balík Vám bude doručený prostredníctvom Slovenskej pošty.

Pravidlá finančného správania

... uvádzame NOVINKU, knihu, ktorá zrozumiteľným jazykom prináša tak veľmi chýbajúce finančné vzdelávanie ekonomicky aktívnym ľuďom. Práve pracujúci ľudia nemali možnosť v časoch ich štúdia získať tak potrebné finančné návyky. Tak ako je tomu dnes

Hlavným motívom knihy sú správne finančné zvyky. Ako napríklad: Zrátajte si, koľko mesačne miniete vo forme drobných výdavkov. Nenechávajte na kreditke mínusový zostatok. Dopredu si zvážte výšku úveru, ktorú načerpáte. Na sporiacom účte si dlhodobo nesporte. A podobne.

 

Vychádzame z praxe, ktorá nám ukázala, že väčšina ľudí má finančné zlozvyky, ktoré získali v priebehu svojho finančného života. Čím sa dostávajú do exekúcií, bankrotov alebo sa im finančne ťažko žije. A vďaka našej knihe spoznáte správne finančné zvyky, ktoré môžete používať odteraz už navždy.

Navyše sa dozviete aj to ako funguje povolený debet, kreditná karta, sporiaci účet, termínovaný vklad, bežný účet, fondy, nákup na splátky, kasko a ďalšie produkty.

Dôležitou časťou knihy je kapitola o rozpočte a jeho zostavovaní. Kde do detailu vysvetľujeme jednotlivé výdavky o ktorých mnoho ľudí netuší. A pritom takmer každý má drobné výdavky, podlieha impulzívnym nákupm, nakupuje v poslednej chvíli a tak ďalej.

Nezabúdame ani na najmenších a snažíme sa rodičov naučiť ako pristupovať ku deťom, ako ich zapájať do rodinného finančného života a poskytnú im už doma kvalitnú finančnú výchovu.

 

Skúsenosti nás presvedčili, že kniha pomáha nielen vzdelávať ale aj šetriť. Pretože je  písaná z praktického hľadiska. Čo sa v nej dočítate, môžete hneď používať vo Vašom finančnom živote.

Naštartujte zmenu Vášho finančného života vyplnením objednávkového formulára.

 

Kontaktujte nás

E-mail:

Správa:

Mob.: +421 907 501 782
E-mail: info@financnaakademia.sk