E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.1
E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.1 E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.2 E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.3 E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.4

19,90 €

Detaily:

E-learning pre jednotlivcov - Peniaze


Odporúčanie: 

E-learning je vhodný pre každého pracujúceho človeka, ktorý sa chce vzdelávať, živnostníkov, majiteľov firiem, či zamestnancov ako skvelá príležitosť na inšpiratívne rozšírenie firemných benefitov.

 

Prístup do e-learningu je neobmedzený, môžete sa k jednotlivým kapitolám vracať podľa vlastného uváženia, opakovane a viackrát. Zároveň ho budete mať sprístupnený na tablete, mobile či notebooku.

 

Po vyplnení objednávky a úhrade faktúry Vám zriadime Váš profil a prístup. Pri prvom prihlásení si zmeníte heslo a môžete čítať, experimentovať a meniť Vaše doterajšie finančné návyky.


Naučte sa všetko o peniazoch spolu s nami yes

 

Staňte sa odberateľom nášho youtube kanála

 

Vstup do elearningu

 

E-learning pre jednotlivcov - Peniaze

So zameraním na zmenu finančného správania

 

Vyskúšajte e-learningový seminár Peniaze s podtitulom Lexikón finančného správania, ktorý je zameraný na zvýšenie finančného povedomia pracujúcich ľudí.

Nemusíte byť odborníkmi na financie ale vybudujte si kvalitný základ na narábanie s vlastnými peniazmi. Ako vravíme my vo Finančnej akadémii: "Schopnosť narábať s peniazmi je umením." Stanete sa tak umelcami vlastných peňazí.

Šťastie praje pripraveným a preto je dobré vedieť ako funguje úverový trh, aké úvery máme a ako fungujú. Prečo je dobré sporiť a čo nám ponúka dnešná doba na zhodnotenie vlastných peňazí. Ako si zostaviť rozpočet a prečo je dôležité delenie výdavkov na tri skupiny. Ako pristupovať ku finančnej výchove vlastných detí. A veľa ďalších pútavých a hodnotných informácií zo sveta peňazí.  

Prečo sme vytvorili práve finančný vzdelávací seminár? Finančné vzdelávanie na stredných školách v minulosti neexistovalo. A práve preto sme vytvorili náš vzdelávací seminár, ktorý je určený na zlepšenie finančných schopností ľudí v produktívnom veku, ktorí takúto možnosť v minulosti nemali.

Neváhajte a doplňte si ho spolu s nami. Stačí sa prihlásiť do e-learningového programu Peniaze v ktorom nájdete potrebné informácie na vybudovanie správnych finančných návykov.

Nosnou témou nášho semináre je finančné správanie, ktoré vyjadruje ako pristupujete k peniazom. Inými slovami, či podliehate impulzívnym nákupom, ako si strážite drobné výdavky, či Vás prekvapia neočakávané výdavky, prípadne nakupujete v poslednej chvíli pod tlakom a podobne.

Ak chcete držať krok so súčasným svetom, potrebujete sa naučiť novým finančným návykom. Pretože aj pri peniazoch máte vzorce správania. A práve tieto vzorce určujú, ako sa v budúcnosti budete mať. Seminár Peniaze sa zameriava na to, aby Vám ukázal, ktoré finančné návyky je potrebné osvojiť si a ktorých finančných zlozvykov je potrebné zbaviť sa.

Pár tipov na správne finančné návyky sa dozviete aj v krátkom videu

 

E-learning Peniaze s podtitulom Lexikón finančného správania pozostáva z 11 kapitol a 41 podkapitol:

 • Lexikón o správaní
 • Lexikón o rozpočte
 • Lexikón o míňaní
 • Lexikón o výchove
 • Lexikón o platení
 • Lexikón o úvere
 • Lexikón o sporení
 • Lexikón o poistení
 • Lexikón o dôchodku
 • Lexikón o zvykoch
 • Lexikón o živote

V rámci celého e-learningu získate viac ako 100 hodnotných tipov na zmenu finančného správania.

 

Jednotlivé kapitoly boli spísané z praktického hľadiska, "šité" na konkrétne životné situácie s ktorými sa stretávate. Výhodou e-learning Peniaze je to, že všetko, čo sa dozviete, môžete hneď použiť v praktickom živote.

Po prečítaní kapitoly sami zistíte, či Vaše finančné návyky boli doteraz správne alebo je potrebné ich zmeniť.

Vyskúšajte náš e-learningový seminár Peniaze a pridajte sa k tým, ktorí už menia svoje finančné správanie.

Spravte prvý krok k zmene Vášho finančného života vyplnením objednávkového formulára.

Kontaktujte nás

E-mail:

Správa:

Finančná akadémia, s.r.o.
086 41 Raslavice

Mob.: +421 907 501 782
E-mail: info@financnaakademia.sk