E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.1
E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.1 E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.2 E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.3 E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.4

19,90 €

Detaily:

E-learning pre jednotlivcov - Peniaze


Odporúčanie: 

E-learning je vhodný pre pracujúcich ľudí, rodiny, živnostníkov, majiteľov firiem. Skvelá príležitosť na inšpiratívne rozšírenie firemných benefitov.

 

Prístup do e-learningu je neobmedzený, môžete sa k jednotlivým kapitolám vracať podľa vlastného uváženia, opakovane a viackrát. Zároveň ho budete mať sprístupnený na tablete, mobile či notebooku.

 

Po vyplnení objednávky a úhrade faktúry Vám zriadime Váš profil a prístup. Pri prvom prihlásení si zmeníte heslo a môžete čítať, experimentovať a meniť Vaše doterajšie finančné návyky.


Naučte sa všetko o peniazoch spolu s nami yes

 

Staňte sa odberateľom nášho youtube kanála

 

Vstup do elearningu

 

E-learning pre jednotlivcov - Peniaze

So zameraním na zmenu finančného správania

 

Vyskúšajte e-learningový seminár Peniaze, ktorý je zameraný na zvýšenie finančného povedomia pracujúcich ľudí. Finančné vzdelávanie na stredných školách v minulosti neexistovalo. No súčasná doba Vám ponúka možnosť doplniť si ho. Stačí sa prihlásiť do e-learningového programu Peniaze v ktorom nájdete potrebné informácie na vybudovanie správnych finančných návykov.

Nosnou témou nášho semináre je finančné správanie, ktoré vyjadruje ako pristupujete k peniazom. Inými slovami, či podliehate impulzívnym nákupom, ako si strážite drobné výdavky, či Vás prekvapia neočakávané výdavky, prípadne nakupujete v poslednej chvíli pod tlakom a podobne.

Ak chcete držať krok so súčasným svetom, potrebujete sa naučiť novým finančným návykom. Pretože aj pri peniazoch máte vzorce správania. A práve tieto vzorce určujú, ako sa v budúcnosti budete mať. Seminár Peniaze sa zameriava na to, aby Vám ukázal, ktoré finančné návyky je potrebné osvojiť si a ktorých finančných zlozvykov je potrebné zbaviť sa.

Pár tipov na správne finančné návyky sa dozviete aj v krátkom videu

 

E-learning pozostáva z 12 kapitol a 41 podkapitol:

 • Lexikón o správaní
 • Lexikón o rozpočte
 • Lexikón o míňaní
 • Lexikón o výchove
 • Lexikón o platení
 • Lexikón o úvere
 • Lexikón o sporení
 • Lexikón o poistení
 • Lexikón o dôchodku
 • Lexikón o zvykoch
 • Lexikón o živote
 • Záverečný test

Každá kapitola obsahuje cenné tipy na správne finančné návyky. K dispozícií tak budete mať viac ako 100 tipov.

 

Jednotlivé kapitoly boli spísané z praktického hľadiska, "šité" na konkrétne životné situácie s ktorými sa stretávate. Výhodou e-learning Peniaze je to, že všetko, čo sa dozviete, môžete hneď použiť v praktickom živote.

Po prečítaní kapitoly sami zistíte, či Vaše finančné návyky boli doteraz správne alebo je potrebné ich zmeniť.

Vyskúšajte náš e-learningový seminár Peniaze.

Kontaktujte nás

E-mail:

Správa:

Finančná akadémia, s.r.o.
086 41 Raslavice

Mob.: +421 907 501 782
E-mail: info@financnaakademia.sk