E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.1
E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.1 E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.2 E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.3 E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.4

19,90 €

Detaily:

E-learning pre jednotlivcov - Peniaze


Odporúčanie: 

E-learning je vhodný pre každého pracujúceho človeka, ktorý sa chce vzdelávať, živnostníkov, majiteľov firiem, či zamestnancov ako skvelá príležitosť na inšpiratívne rozšírenie firemných benefitov.

 

Prístup do e-learningu je neobmedzený, môžete sa k jednotlivým kapitolám vracať podľa vlastného uváženia, opakovane a viackrát. Zároveň ho budete mať sprístupnený na tablete, mobile či notebooku.

 

Po vyplnení objednávky a úhrade faktúry Vám zriadime Váš profil a prístup. Pri prvom prihlásení si zmeníte heslo a môžete čítať, experimentovať a meniť Vaše doterajšie finančné návyky.


Naučte sa všetko o peniazoch spolu s nami yes

 

Staňte sa odberateľom nášho youtube kanála

 

Vstup do elearningu

 

E-learning pre jednotlivcov - Peniaze

...so zameraním na zmenu finančného správania

 

Vyskúšajte e-learningový seminár Peniaze s podtitulom Lexikón finančného správania, ktorý je zameraný na zvýšenie finančného povedomia pracujúcich ľudí.

 

Spoznajte, čo ste doteraz robili nesprávne.

A zmeňte to pomocou nášho e-learningu.

 

Vzdelávací seminár slúži ako cenná pomôcka na zmysluplné posilnenie finančného povedomia pracujúcich ľudí. Ktorí túto možnosť v časoch ich štúdia na stredných školách nemali. 

No teraz je to úplne jednoduché. Vďaka internetu môžete v pohodlí domova dobehnúť to, čo Vám chýba. Stačí sa prihlásiť do e-learningového programu Peniaze v ktorom nájdete všetky potrebné informácie. 

 

Nosnou témou semináre je finančné správanie, ktoré vyjadruje ako pristupujete k peniazom. Inými slovami, či míňate bezhlavo a kupujete všetko čo vidíte. Alebo si najprv poriadne zvážite čo nakúpite. Máte pod kontrolou drobné výdavky a využívate bankové aplikácie. Alebo "drobáky" neriešite a radšej všetko riešite osobne v banke.

Ak chcete držať krok so súčasným svetom, potrebujete sa naučiť novým finančným návykom. Dnes už viete ísť do banky aj o polnoci, otvoriť si účet z domu, investovať cez internet a veľa iného. No najprv potrebujete získať základný prehľad o tom ako to všetko funguje, aby ste všetky tieto výdobytky dnešnej doby mohli smelo a prospešne využívať.

 

Aj pri peniazoch máte vzorce správania. A práve tieto vzorce určujú, ako sa v budúcnosti budete mať. Či budete dookola robiť tie isté chyby alebo ich spoznáte, odstránite a naučíte sa novým návykom. 

Seminár Peniaze sa zameriava na to, aby Vám ukázal, ktoré finančné návyky je potrebné osvojiť si a ktorých finančných zlozvykov je potrebné zbaviť sa.

 

 

E-learning pozostáva z 11 kapitol a 41 podkapitol:

 • Lexikón o správaní
 • ... o rozpočte
 • ... o míňaní
 • ... o výchove
 • ... o platení
 • ... o úvere
 • ... o sporení
 • ... o poistení
 • ... o dôchodku
 • ... o zvykoch
 • ... o živote

Spoznáte viac ako 100 hodnotných tipov na zmenu finančného správania.

 

Jednotlivé kapitoly boli spísané z praktického hľadiska, "šité" na konkrétne životné situácie s ktorými sa stretávate. Veľkou výhodou e-learning Peniaze je to, že všetko, čo sa dozviete, môžete hneď použiť v praktickom živote.

Po prečítaní kapitoly sami zistíte, či Vaše finančné návyky boli doteraz správne alebo je potrebné ich zmeniť.

 

Vyskúšajte náš e-learningový seminár Peniaze a pridajte sa k tým, ktorí už menia svoje finančné správanie.

Spravte prvý krok k zmene Vášho finančného života vyplnením objednávkového formulára.

Kontaktujte nás

E-mail:

Správa:

Finančná akadémia, s.r.o.
086 41 Raslavice

Mob.: +421 907 501 782
E-mail: info@financnaakademia.sk