magnificier icon

Pravidlá finančného správania

... uvádzame NOVINKU, knihu, ktorá zrozumiteľným jazykom prináša tak veľmi chýbajúce finančné vzdelávanie ekonomicky aktívnym ľuďom. Práve pracujúci ľudia nemali možnosť v časoch ich štúdia získať tak potrebné finančné návyky. Tak ako je tomu dnes

Hlavným motívom knihy sú správne finančné zvyky. Ako napríklad: Zrátajte si, koľko mesačne miniete vo forme drobných výdavkov. Nenechávajte na kreditke mínusový zostatok. Dopredu si zvážte výšku úveru, ktorú načerpáte. Na sporiacom účte si dlhodobo nesporte. A podobne.

 

Vychádzame z praxe, ktorá...

Viac o produkte
Pravidlá finančného správania náhľad č.1

Tréningový program - Peniaze

Tréningový program je postavený na jednoduchom princípe, ktorého cieľom je naučiť Vás ako si správne zostaviť rozpočet, vedieť ho prečítať a prijať správne opatrenia a rozhodnutia.

Tréning pozostáva z dvanástich mesačných prehľadov, ktoré nekopírujú kalendárny rok. Teda s tréningom môžete začať kedykoľvek. Všetky údaje sa kumulujú a ponúkajú Vám celkový prehľad v priloženom sumári.

Všetky údaje sa prenášajú aj do grafickej podoby. Kedy aj vizuálne vidíte ako na tom ste a sami zistíte,...

Viac o produkte
Tréningový program - Peniaze náhľad č.1

E-learning pre študentov - Euráčik

Pre každého z nás je charakteristické určité správanie. Ľudia nás vnímajú podľa našich prejavov. Ako sa správame doma, v škole, na verejnosti, skrátka kdekoľvek. Ak niekam prídeme, pozdravíme. Ak nám niekto pomôže, poďakujeme. Vieme komunikovať s ostatnými ľuďmi. Správať sa milo a slušne je pre nás úplná samozrejmosť. Je toho veľa, čo nás okolie z nášho života naučilo a ešte naučí. Ale jednu vec nás predsa nedokáže naučiť. A to je pracovať s...

Viac o produkte
E-learning pre študentov - Euráčik náhľad č.1

E-learning pre jednotlivcov - Peniaze

Chcete vedieť ako rozumne narábať s peniazmi a nemíňať bezhlavo vlastnú výplatu? Stačí sa prihlásiť. Informácie máte poruke kedykoľvek a kdekoľvek.

Dozviete sa aj to, na čo je potrebné dávať si pozor a ako sa vyvarovať zbytočných finančných chýb. 

 

Naučíme Vás:

  • zostaviť si rozpočet, keďže je dôležité mať v peniazoch poriadok
  • zadávať prevodné príkazy v apkách, vysvetlíme ako funguje platobná karta, bežný účet
  • správne využívať úverové produkty a vysvetlíme ako používať RPMN
  • pracovať so sporiacimi...
Viac o produkte
E-learning pre jednotlivcov - Peniaze náhľad č.1

Kniha - Slovník finančnej gramotnosti

Boli ste v banke, poisťovni ale neporozumeli ste im, pretože pojmy, ktoré používali, ste počuli prvýkrát? Čítate noviny, pozeráte správy a spozorniete pri neznámych pojmoch? Nerozumiete dokumentom, ktoré dostávate z finančných inštitúcií?

Nebolo by úžasné mať tak poruke súhrn najčastejšie používaných pojmov z oblastí financií? Všetky pojmy na jednom mieste, kedykoľvek k dispozícií. Rýchlo a bez námahy spoznáte nové slová.

Jednoduchý, prehľadný a nápomocný. Práve taký je náš

Viac o produkte
Kniha - Slovník finančnej gramotnosti náhľad č.1

Finančné pexeso

Finančná akadémia uvádza novinku, ktorá Vás nielen zabaví ale aj naučí. Zahrajte si dobré známu hru s názvom pexeso. Vytrénujte vlastnú pamäť a zároveň spoznajte finančné pojmy a zaujímavosti zo sveta peňazí. Poďte formou hry rozšíriť a upevniť vlastné finančné povedomie.

Obrázky pochádzajú z dielne slovenského výtvarníka a boli pripravené špeciálne pre tento účel. Komiksovou formou zobrazujú príslušné pojmy z finančníctva. Pozrite sa, ako zaujímavo je možné zobraziť banku, úrok, sporenie...

Príslušné texty boli dodané Finančnou akadémiou....

Viac o produkte
Finančné pexeso náhľad č.1

Kontaktujte nás

E-mail:

Správa:

Mob.: +421 907 501 782
E-mail: info@financnaakademia.sk